Boomerang Yap ve Yarış - Uygulama Simgesi

Boomerang Yap ve Yarış

Scooby-Doo

Boomerang Yap ve Yarış

Açıklama

HERKES YERLERİNE... EN SEVDİĞİN BOOMERANG ÇİZGİ FİLMİNİ SEÇ!
Bu anne-babalar ve çocukların araba yapabileceği, yarışıp ve güvenle oynayabileceği, tüm aile için eğlenceli bir oyun! Sen kiminle yarışmak istersin? En sevilen Boomerang yıldızlarından birini seç:

・Scooby-Doo ve Velma
・Tom ve Jerry 
・Dublör Happo ve Balerin Happo Bella
・Çılgın Yarışçılar Penelope Pitstop, Dick Dastardly ve Muttley
・Bugs Bunny ve Tweety

HAZIR... ARABANI ÖZELLEŞTİR.
Yarış başlasın! Yap ve Yarış'ta en sevdiğin Boomerang kahramanlarından bazıları olarak yarışmakla kalmayacak, onların arabalarını da yapabileceksin! Hayallerinin arabasını tasarlamanın yollarına göz at!

KAPORTA SEÇ
Nasıl bir araba istersin? Şık bir kutu araba mı? Dev gibi bir tekerlekli fıçı mı? Seçim senin!

TEKERLEKLERİNİ SEÇ
Ne derler, bilirsin: Şekli yuvarlak olan her şey tekerlek olarak kullanılabilir! Bisiklet lastiklerini, donut'ları, testere bıçaklarını ve daha birçok şeyi karıştır ve kullan! Seni en iyi ifade eden tekerlekleri bul.

YENİ BOYA
Parlak mavi bir hız makinesi mi istersin? Yoksa çingene pembesi bir üstü açık araba mı? Yeni arabanı gökkuşağının her renginde boyayabilirsin!

AKSESUAR ZAMANI
Arabanı şimşeklerle, kalplerle, elektro gitarlarla, dev motorlarla, alevler ve daha nicesiyle süsle! En sevdiğin kahramanların çıkartmalarını bile yapıştırabilirsin! Yarışarak kazandığın geliştirme puanlarını kullanarak arabanı süslemenin daha eğlenceli yollarını da alabilirsin.

BAŞLA... YARIŞ BAŞLASIN!
Arabanı ve yarışçını seçtikten sonra yola düşme zamanı! Klasikleşmiş Boomerang kahramanlarına karşı yarışırken engellerden kaç ve birinci sıraya yerleşmeye çalış!

Ekran Görüntüleri